Wczytuję dane...
O sklepie

Firma MEDISOFT istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Od samego początku zajmujemy się sprzętem i oprogramowaniem medycznym.
Od 2004 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym dystryubutorem firmy Grass Technologies w Polsce, oferujemy pełną gamę wyrobów medycznych.
Jesteśmy wiodącym dostawcą aparatów EEG w Polsce. Oferujemy aparaty o najwyższej jakości i najlepszym współczynniku jakość/cena.
Zapewniamy wysoki stopień profesjonalizmu. Mamy zarówno doświadczenie naukowo-badawcze w pracy z EEG jak i praktykę wyniesioną z pracy w pracowni elektroencefalograficznej i wideo-EEG.
MEDISOFT jest także czołowym dostawcą aparatury do badania bezdechu w czasie snu - polisomnografów i aparatów do badań przesiewowych. Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów firmy Grass Technologies, Embla oraz rewolucyjny aparat do badań przesiewowych bezdechu podczas snu - Watch-PAT200 firmy Itamar Medical.
Zapewniamy również akcesoria i pełną obsługę naszego sprzętu - zarówno w czasie gwarancji jak i po jej zakończeniu.

W sklepie internetowym oferujemy akcesoria i elementy zużywalne. W sprawie aparatury zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.